دوره های مونته سوری

موسسه مهکامه آفرینش هستی با همکاری دانشگاه خصوصی مالزی SEGi زیر نظر مستقیم دکتر یدالله سعیدنیا  دوره های مونته سوری برای کودکان و مربیان برگذار         می نماید. دوره های مونته سوری شامل:

 

“دوره صفر تا سه سال”

این دوره مهم را در ایران بسیار به ندرت می توان یافت. موسسه مهکامه با تجربه موفقی که برای دوره ۳ تا ۶ داشت، همزمان با ترجمه دو کتاب مهم در مورد روش اموزش مونته سوری، این دوره را طراحی کرده است.
دیدگاه مونته سوری در مورد اموزش و تربیت از تولد تا سه سال ، یک دیدگاه تحولی و پیشرو است که هنوز به اندازه کافی شناخته نشده است. نطریات این آموزشگر بزرگ را در دهه های اخیر توسط دانشمندان عصب شناختی تایید شده است.
در این دوره:
– با نطریات رشد مونته سوری اشنا می شوید
– مفاهیم کلیدی و کاربردهای مستقیم ان را در تربیت نوزادان می اموزید
– با ابزارهای خاص دوره ۰ تا ۳ سال اشنا می شوید
– فعالیت های یادگیری این دوره را یاددمی گیرید.

 “دوره سه تا شش سال”

این دوره غنی ترین دوره مونته سوری و بیشترین کاربرد و معروفیت را در دنیا دارد. کیفیت این دوره که توسط موسسه ما اجرا می شود توسط دانشگاه SEGi که معروفترین مرکز اموزش مونته سوری در شرق اسیا است، تایید شده است و ما نماینده رسمی و معتبر دانشگاه برای اجرای این دوره با استانداردهای انه ها هستیم. ناگفته نماند که دوره های این دانشگاه به نمایندگی از موسسه MCI انگلیس – معتبرترین اموزش مربی مونته سوری در اروپا – برگزار می شود.
در این دوره:
– با نگاه و نطریه رشد مونته سوری اشنا می شوید
– با ابزارهای حیطه های مختلف مانند مهارت های زندگی روزانه، سنسوریال، ریاضی، فرهنگ ( و زبان اختصاصی) مستقیما کار می کنید.
– با یک مدرسه کامل مونته سوری اشنا می شوید
– با طراحی اموزشی ابزار محور به روش مونته سوری اشنا می شوید.

مدرک این دوره توسط موسسه ما صادر می شود. مدرک موسسه در ایران شناخته شده ترین و معتبرترین مدرک مونته سوری است.
اعلان مهم : کسانی که این مدرک را می گیرند، می توانند با پرداخت هزینه جداگانه، درخواست مدرک مستقیم از دانشگاه SEGi کنند. این مدرک قابل استعلام و مورد قبول همه کشورها می باشد.

“دوره آموزش ریاضی با روش مونته سوری”

روش مونته سوری برای دبستان هم برنامه درسی کاملی مانند دوره قبلش دارد. اما این برنامه در ایران شناخته شده نیست. موسسه ما اولین و تنها موسسه ای است که ابزارهای ریاضی دبستان مونته سوری را وارد می کند و اموزش می دهد. خانم مونته سوری در طراحی ابزارهای ریاضی نبوغ خود را در اوج نشان داده است. ریاضی در روش مونته سوری از ۴ سالگی شروع می شود و مسیری بسیار دقیق، ظریف، مطمئن، و علمی برای یادگیری اسان، همراه با لذت، و کارامد برای ان طراحی کرده است.
در این دوره:
– ابزارهای ریاضی از ۴ سال تا ۹ سال را می شناسید
– ترتیب و نحوه کار با ابزارهای فوق و شیوه اموزش ان ها را یاد می گیرید.
– شیوه تعمیم اموخته های با ابزارها به تکنیک های طرح شده در کتاب های درسی را می اموزید.
با یادگیری این دوره می توانید دوره های خصوصی و نیمه خصوصی برای دانش اموزان پیش دبستان تا چهارم دبستان برگزار کنید

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.